Serwis

Nasz serwis działa 24h na dobę.
Dbamy o jakość, terminowość oraz zadowolenie ze strony klienta.

Sposoby łączenia taśm

thermofix

Jest to połączenie na tzw. szlif, czyli szlifowanie danego pasa lub taśmy pod kątem prostym lub ukośnym. Do tego połączenia stosuje się odpowiednie kleje w zależności od rodzaju pasa lub taśmy. Każdy Termofix ma swoją specyfikację grzania ustaloną w oparciu o cechy danego pasa lub taśmy.

flexproof

Jest to połączenie taśm o równej grubości, stosowane dla taśm o jednej i dwóch przekładkach na tzw. Zęby lub zygzak. Każdy flexproof ma swoją szerokość i długość zęba. Połączenie flexproof ma swoją specyfikację grzania, czas grzania oraz docisk różnią się w zależności od typu taśmy.

mechaniczne

Połączenie mechaniczne na złączkę – oznacza łączenie taśm za pomocą złączek mechanicznych, czyli złączek z drutu stalowego, ocynkowanego oraz nierdzewnego np. typu Anker. Są to również złączki płytkowe ze stali ocynkowanej i nierdzewnej typu Aligator oraz złączki ukryte z plastiku.

quickmelt

Połączenie quickmelt jest to połączenie taśm o tej samej grubości do tzw. „czoła”, co oznacza docinanie taśm pod kątem prostym (90stopni) lub ukośnym (75/60stopni).


Zobacz Video Habasit

Pliki do pobrania

OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY

  • Format PDF

OGÓLNE WARUNKI ZAKUPU

  • Format PDF

OGÓLNE WARUNKI SERWISU

  • Format PDF